O nás

Naši cukrárnu/kavárnu najdete na náměstí Míru v Heřmanově Městci (čp. 184). Přijďte si pro domácí zákusky, dortíky nebo jen tak posedět s přáteli, obchodními partnery na výbornou kávu nebo vínko. Rádi uvítáme i Vaše děti. Máme pro Vás i Wi-Fi. Pokud budete spěchat, připravíme Vám naši výbornou kávu s sebou. Naše cukrárna je moderně zařízena a během sezóny vám nabízí posezení v příjemné zahrádce. Naše cukrárna je jedinečná v tom, že všechny zákusky, dorty, buchty, koláče, nebo i vánoční cukroví, které si u nás koupíte, jsou maximálně čerstvé a vyrobené přímo v naší cukrárně. Posezení v cukrárně si zamilujete, čerstvě upečené koláče nebo větrník s kvalitní kávou se pro vás stane nezapomenutelným gastronomickým zážitkem. Je pro nás samozřejmostí, že vyrábíme jen z kvalitních surovin, šlehačka je opravdu šlehačka, náhražky u nás nemají místo.

Pořádáte oslavu nebo setkání?

Cukrárnu s kavárnou je možné si zamluvit pro uzavřenou společnost dle individuálně sjednaných podmínek i mimo otevírací dobu - oslavy, přednášky, firemní akce...

Zakázková výroba

Přijímáme také objednávky na všechny druhy zákusků, dortů, koláčů a drobného cukroví. Připravíme vám pohoštění na svatby, narozeniny, nebo speciální události. Objednávky přijímáme telefonicky, emailem nebo pomocí kontaktního formuláře v kontaktu. Termín pro objednání je minimálně 14 dní předem, případně se lze individuálně domluvit, někdy můžeme vyhovět i s kratší objednací lhůtou. Často míváme i nějaký volný k prodeji.